Kontakt: +48 58 350 99 49

Usługi

Nasza oferta, to wyselekcjonowane, sprawdzone produkty ubezpieczeniowe, doradztwo i obsługa przy zawieraniu umowy ubezpieczenia oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania od zakładu ubezpieczeń.

  

 

       
Doradztwo ubezpieczeniowe Porównanie ofert i rekomendacja Zakup ochrony ubezpieczeniowej online Panel użytkownika
Pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres oraz warunki ubezpieczenia, uwzględniające indywidualne aspekty ryzyka oraz preferencje klienta. Dla wybranych ryzyk przygotowujemy indywidualne, przejrzyste porównanie ofert wiodących ubezpieczycieli i na jego podstawie, rekomendujemy optymalne rozwiązanie.
Za wyjątkiem polis obowiązkowych nie szukamy najtańszych polis, ale takich, które zapewnią realną ochronę za najlepszą cenę.
Czytaj dalej
Dla wybranych ryzyk umożliwiamy prosty i szybki zakup ochrony ubezpieczeniowej online za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.
W tej formule oferujemy wyłącznie sprawdzone i rekomendowane przez nas produkty ubezpieczeniowe, których zakres oraz sumy ubezpieczenia zostały dobrane tak, aby zapewniały realną ochronę dla większości ubezpieczonych. Wypłatę odszkodowania zawsze gwarantują najwięksi i najbardziej renomowani ubezpieczyciele.
Czytaj dalej
Wszystkie polisy w jednym miejscu
       
  Monitoring przebiegu umów ubezpieczenia Pomoc w likwidacji szkody  
  Monitorujemy przebieg umów ubezpieczenia, dbamy o konieczne doubezpieczenia, informujemy o terminach wygasania polis i płatności składek.
Co najmniej 3 tygodnie przed wygaśnięciem polisy przedstawiamy ofertę odnowienia wraz z rekomendacją.
Czytaj dalej
Jeżeli wydarzy się coś złego i konieczne będzie skorzystanie z polisy, udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania
pomagamy wypełnić zgłoszenie, zweryfikować dokumenty, monitorujemy przebieg procesu likwidacji po stronie zakładu ubezpieczeń. W przypadku sporu z zakładem ubezpieczeń, zawsze bronimy interesu naszego zleceniodawcy i we współpracy z nim przygotowujemy odwołania od niekorzystnych i nieprawidłowych decyzji.
Czytaj dalej