Kontakt: +48 58 350 99 49

Twoja wygoda i bezpieczeństwo

Powierzając Family Guard obsługę swoich ubezpieczeń, otrzymujesz profesjonalne doradztwo przy zakupie polisy oraz pomoc w rozmowach z ubezpieczycielem, gdy wydarzy się szkoda.

Dokładamy starań, aby zakup polis był jak najprostszy. Możesz korzystać z naszych aplikacji i dokonać zakupu on-line. Możesz przekazać nam swoje aktualne polisy za pośrednictwem dostępnych na www.familyguard.pl formularzy. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach a odnowioną polisę otrzymasz wygodnie pocztą.

Pamiętaj, automatyczne i szybkie rozwiązania można stosować przy zakupie tylko najprostszych polis. W Family Guard dbamy przede wszystkim o to, aby rekomendowane przez nas ubezpieczenia dawały realną ochronę wtedy, gdy najbardziej będziesz jej potrzebować. Profesjonalne przygotowanie większości polis, wymaga czasu, który poświęcamy na indywidualne uzgodnienia i analizę najlepszych ofert z wielu dostępnych na rynku. Zajmują się tym nasi eksperci, doświadczeni agenci oraz brokerzy ubezpieczeniowi.

Polisa, to taki sam produkt jak pralka, czy samochód. Najtańsze produkty rzadko bywają najwyższej jakości. W Family Guard liczy się realna ochrona a nie tylko "poczucie bezpieczeństwa". Nie proponujemy najtańszych rozwiązań, aby za wszelką cenę sprzedać polisę. Najważniejsza jest najwyższa jakość ochrony ubezpieczeniowej i sprawna likwidacja szkody. Gdy jesteśmy pewni, że te kryteria są spełnione, negocjujemy z zakładem ubezpieczeń najniższą składkę.

Listę Twoich polis możesz śledzić w Panelu Użytkownika.

Najprostszym i najwygodniejszym sposobem na powierzenie Family Guard opieki nad zawartymi polisami jest wysłanie do nas ich zeskanowanych kopii. 
 

1.Dopilnujemy terminu wygasania i co najmniej dwa tygodnie wcześniej, otrzymasz  zestawienie kilku najlepszych ofert z rekomendacją optymalnego rozwiązania.

2. Doradzimy jak dobrać zakres i sumy ubezpieczenia.

3. Polisę otrzymasz wygodnie pocztą.

4. Przypomnimy o terminach płatności rat i skladek.

5. Gdy wydarzy się szkoda, pomożemy w załatwieniu formalności. W razie sporu z ubezpieczycielem, przygotujemy odwołania, zawsze prezentując argumenty w Twoim interesie.

 

Wyślij kopię polisy

Pola oznaczone * są wymagane.