Kontakt: +48 58 350 99 49

Family Guard

Family Guard

Family Guard to wszechstronna opieka nad ubezpieczeniami dla klientów indywidualnych. Oferujemy starannie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty ubezpieczeniowe, profesjonalne doradztwo i obsługę przy zawieraniu umowy ubezpieczenia oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania od zakładu ubezpieczeń.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które świadomie podchodzą do zabezpieczenia siebie oraz swojej rodziny. Oczekują produktów wysokiej jakości i ponadprzeciętnego standardu obsługi.

Eksperci Family Guard rekomendują polisy, które nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa na co dzień, ale również realne zabezpieczenie finansowe w sytuacji, gdy wydarzy się coś niekorzystnego. Dlatego partnerami Family Guard są wyłącznie najbardziej znani i poważani ubezpieczyciele z rynku polskiego oraz rynków zagranicznych.

Koszt większości usług oferowanych przez Family Guard jest pokrywany w ramach prowizji otrzymywanych od zakładów ubezpieczeń.

  
Trzy filary Family Guard to:

I. kilkunastoletnie doświadczenie zespołu Asecurica Sp. z o.o., niezależnego brokera ubezpieczeniowego               i reasekuracyjnego oraz zaufanego doradcy polskich i międzynarodowych korporacji w tworzeniu i doborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych,
II. najlepsze standardy brokerskiej obsługi klientów korporacyjnych przy obsłudze klientów indywidualnych,
III. proste i funkcjonalne rozwiązania IT, ułatwiające kontakt z opiekunem Family Guard oraz redukujące do minimum formalności związane z zawarciem umowy ubezpieczenia.