Kontakt: +48 58 350 99 49

Ubezpieczenie domu z Family Guard

Ubezpieczenie domu z Family Guard

Przygotowując rekomendację ubezpieczenia mieszkania lub domu porównujemy oferty 5-6 ubezpieczycieli, których w oparciu o nasze doświadczenie, uważamy za wiarygodnych i godnych polecenia. Nie zaproponujemy Wam najtańszych polis, gdzie ryzyko, że kupujemy jedynie "poczucie bezpieczeństwa", jest zbyt duże. Rekomendujemy zawsze najtańszą polisę, ale wyłącznie pośród takich, które zapewnią realną ochronę.

Rekomendacja, którą od nas otrzymacie za pośrednictwem poczty elektronicznej, będzie zawierać porównaniee 15-20 najważniejszych parametrów polisy takich jak: zakres ubezpieczenia, wyłączenia, limity, kaluzule, udział własny, składka.

Bierzemy również pod uwagę standard likwidacji szkód oferowany przez zakład ubezpieczeń.

Przed wystawieniem polisy doradzimy jak prawidłowo określić sumy i zakres ubezpieczenia. Będziemy pamiętać o terminie wygasania polisy

I najważniejsze, gdy wydarzy się szkoda, pomożemy w uzyskaniu odszkodowania. W razie sporu z zakładem ubezpieczeń, ocenimy prawidłowość decyzji zakładu ubezpieczeń i  w razie potrzeby przygotujemy odwołania.

To wszystko bez jakichkolwiek opłat. Cały koszt naszego doradztwa pokrywa zakład ubezpieczeń w ramach wypłacanej prowizji.

Żeby skorzystać z porady Family Guard, wystarczy zadzwonić albo wysłać nam skany swoich polis. Szczegóły na http://familyguard.pl/dom.html