Kontakt: +48 58 350 99 49

Jak ubezpieczyć SAMOCHÓD z Family Guard?

Jak ubezpieczyć SAMOCHÓD z Family Guard?

Przygotowując rekomendację polisy ubezpieczenia pojazdu, porównujemy oferty co najmniej 5-6 ubezpieczycieli, których w oparciu o nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie, uważamy za wiarygodnych i godnych polecenia. Nigdy nie stosujemy jako jedynego kryterium najniższej składki, ponieważ ryzyko, że kupicie w ten sposób jedynie "poczucie bezpieczeństwa", a nie realną ochronę, jest zbyt duże. 

Nasze rekomendacje prezentujemy na piśmie. Zawierają one porównanie ok. 15-20 najważniejszych parametrów polisy takich jak: zakres ubezpieczenia, wyłączenia, limity, kaluzule, udział własny, składka.

Bierzemy również pod uwagę standard likwidacji szkód oferowany przez zakład ubezpieczeń.

Pomagamy w ustaleniu wartości rynkowej auta z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

I najważniejsze, gdy wydarzy się szkoda, pomożemy w uzyskaniu odszkodowania. W razie sporu z zakładem ubezpieczeń, ocenimy prawidłowość jego decyzji a w razie potrzeby przygotujemy odwołania.

To wszystko bez jakichkolwiek opłat. Cały koszt naszego doradztwa pokrywa zakład ubezpieczeń w ramach wypłacanej prowizji.

Żeby skorzystać z porady Family Guard przy ubezpieczeniu samochodu, wystarczy zadzwonić albo wysłać nam skany dotychczasowych polis. Szczegóły na http://familyguard.pl/samochod.html